292. Lot curiosa

Lot curiosa met een passer set in etui, Art Nouveau stijl vide-poche, gemerkt P. De Soete, messing roos, pianolampje, liniaal in lederen etui, twee brieven weegschalen, zijden hoofddoek en rijwielbelastingplaatje en een marmeren/metalen vloeistempel. 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 292. Lot curiosa
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen