24. Russische lakwerkdozen, Palekh

Vier Russische Palekh handgeschilderde lakwerkdozen met diverse afbeeldingen, waaronder twee lakdozen met paartjes in landschappelijke setting en twee lakdozen met de Sneeuwkoningin (Snegurutska) en de kikkerprinses. Onderste doosje stamt uit Kholui. Gesigneerd op de deksels, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 24. Russische lakwerkdozen, Palekh
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Max. hoogte 3 cm en max. lengte 8,5 cm.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen