301. Lithografie, Jan Toorop
Lithografie van Jan Toorop met de titel “Het gebed”. Betreft het laatste zelfportret dat Toorop vervaardigde dat hij verwerkte in deze tekening. Lithografie is linksonder in de plaat gesigneerd en gedateerd. |
Kavelnummer en naam | 301. Lithografie, Jan Toorop | |
Veiling | Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023 | |
Afmetingen | 51 x 58 cm. | |
Conditie | In redelijke staat. | |
Huidig bod | € 45 | |
Verkoopprijs | € 45 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen