1. Muziekdoos Dolce Vita, Reuge Music Zwitserland

Zwitserse muziekdoos van de fabrikant Reuge Music, modelnaam Dolce Vita, uitgevoerd in walnotenhout met een marqueterie voorstelling van ingelegde bloemen op het deksel. De muziekdoos bevat vijf cilinders van elk drie melodieën die achter elkaar worden afgespeeld, vijftien melodieën in totaal. Een melodie duurt ongeveer zesendertig seconden met een gangreserve van twaalf minuten. Elke cilinder bevat meer dan veertienhonderd pinnen en wordt afgespeeld op een Reuge-klavier met tweeënzeventig toetsen. De muziekdoos is inclusief twee originele sleutels, stoffen hoes en originele kartonnen verpakkingsdoos. Ambachtelijk geproduceerd en geassembleerd in de ateliers van Sainte-Croix, Zwitserland, begin 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 1. Muziekdoos Dolce Vita, Reuge Music Zwitserland
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Lengte 41,5 cm, breedte 23,5 cm en hoogte 19 cm.
Conditie In goede werkende staat. Twee kleine oneffenheden in de rand van de deksel, zie foto's.
Huidig bod€ 3300
Verkoopprijs € 3300
Volgend kavel

9725 CT Groningen