91. Naai nécessaire

Naai nécessaire set bestaande uit een schaar, vingerdop, naaldenkoker en overige attributen in origineel etui. Gekeurd 800 zilver, naald niet van zilver. Eerste helft 20ste eeuw.

Kavelnummer en naam 91. Naai nécessaire
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Doosje hoogte 2,8 cm en breedte 17,5 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen