Schilderij, Jan ten Have

Schilderij van een stilleven met Keulse pot gevuld met bloemen, grote fles en peren van Jan ten Have (1903-1988). Olieverfschilderij op paneel, ongesigneerd, derde kwart 20e eeuw.
Provenance: familie van de schilder.

Kavelnummer en naam Schilderij, Jan ten Have
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen 83 x 77 cm.
Conditie Marouflé.
Huidig bod€ 75
Verkoopprijs € 75
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen