Schilderij, George Jan Dispo

Schilderij van een kerkinterieur door George Jan Dispo (1922-1973). Olieverf op linnen, rechtsonder gesigneerd G.J. Dispo. Derde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Schilderij, George Jan Dispo
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen 40 x 50 cm.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen