49. Schilderij, Albert Torie

Schilderij van een bosgezicht door de Drentse schilder Albert Torie (Havelte 1896-1969 Meppel). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd A. Torie. Derde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 49. Schilderij, Albert Torie
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen 47 x 33 cm.
Huidig bod€ 500
Verkoopprijs € 500
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen