96. Maanfles, China

Chinese porseleinen maanfles met drakenhengsels versierd met florale motieven en acrobaten, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 96. Maanfles, China
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 20,8 cm en breedte 14 cm.
Conditie Aan de zijkant een poot van de draak beschadigd.
Huidig bod€ 150
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen