65. Vaas, A.D. Copier

Mintgroene, in kleur verlopende tincraquelé serica vaas, ontwerp Andries Dirk Copier en uitgevoerd door glasfabriek Leerdam. Jaar van ontwerp 1935.

Literatuur:
Afgebeeld in "Copier compleet, het oeuvre van A.D. Copier 1901-1991": pag.378, afb.764.

Kavelnummer en naam 65. Vaas, A.D. Copier
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 18 cm en diameter 14 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen rand is bijgewerkt.
Huidig bod€ 95
Verkoopprijs € 95
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen