576. Etsen, Is van Mens en Toon de Jong

Twee etsen, een door Isodorus (Is) van Mens (1890-1985) uit 1928 met de titel “Marabout souk el gzel, Rabat", linksonder met potlood gesigneerd en gedateerd. Een tweede ets door Antoine Jacob (Toon) de Jong (1879-1978) getiteld “Soestdijk N.8”, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 1908.

Kavelnummer en naam 576. Etsen, Is van Mens en Toon de Jong
Veiling Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
Afmetingen Max. 23 x 18,5 cm.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen