532. Tekening, Michaël de Wilde

Twee moderne landschappen uitgevoerd in een gemengde techniek met pastelkrijt door Michaël D. de Wilde uit Groningen. Verso informatie, rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1995.

Kavelnummer en naam 532. Tekening, Michaël de Wilde
Veiling Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
Afmetingen 19 x 30 cm.
Conditie In goede staat, niet ingelijst.
Startbod€ 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen