508. Lot Nedlloyd

Lot maritiem met ingelijste Makkumer tegel met 17e-eeuws zeilschip, vier keramieken onderzetters van Nedlloyd Lines, twee platenalbums van het Nederlandsch Historisch Scheepvaart Museum, deel I en II, uitgaven uit 1963. Uitgave De Schatkamer der Scheepsvaart uit 1966. Twee ansichtkaarten van passagiersschepen. Historisch document Aktiengessellschaft Ems. Nach Borkum und Helgoland uit 1926.

Kavelnummer en naam 508. Lot Nedlloyd
Veiling Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
Afmetingen Tegel 16,2 x 16,2 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen