401. Zilveren tafelstuk, Koch & Bergfeld Bremen

Zilveren Jugendstil tafelstuk met kristallen binnenschaal met gekartelde geslepen rand. In cartouche vermelding “Au Docteur Victor Desguin, Echevin. Les Medecins des Services Communaux - D’Anvers". Op een rand onderzijde gemerkt modelnummer Q 36670, meesterteken Koch & Bergfeld - Bremen, 800 zilver, halve maan en kroon. Duitsland, omstreeks 1915.

Kavelnummer en naam 401. Zilveren tafelstuk, Koch & Bergfeld Bremen
Veiling Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
Afmetingen Hoogte 13,9 cm, breedte 40 cm en zilver gewicht 464 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, barst in glazen schaal.
Huidig bod€ 300
Verkoopprijs € 300
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen