424. Schaal, Max Verboeket

Kristallen schaal door Max Verboeket met blauw-groene glasslierten. Gefabriceerd bij de Kristalunie te Maastricht in de jaren zeventig. Sticker binnenzijde schaal, ongesigneerd.

Kavelnummer en naam 424. Schaal, Max Verboeket
Veiling Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
Afmetingen Hoogte 21,8 cm en breedte 44,5 cm.
Conditie In goede staat met minimale gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen