409. Zilveren lepeldoos met gebaksvorkjes

Zilveren lepeldoos op leeuwenpootjes en geciseleerd botanisch motief, gekeurd ZII en DA+ (D. aubert Den Haag). Tevens zes gebaksvorkjes gedecoreerd met narcis en gemerkt met zwaardje en meesterteken VK (Van Kempen). Ontwerp met narcis stamt uit begin 1900.

Kavelnummer en naam 409. Zilveren lepeldoos met gebaksvorkjes
Veiling Veiling 43 sessie 2, dinsdag 20 juni 2023
Afmetingen Lepeldoosje hoogte 3,6 cm en breedte 12,5 cm, gebaksvorkje lengte 10,4 cm. Totale gewicht 302 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 140
Verkoopprijs € 140
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen