7. Kommen en schotels, China, Chien-lung periode
Lot famille rose porselein bestaande uit acht kommen en drie schotels. China, Chien-lung periode, 18e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 7. Kommen en schotels, China, Chien-lung periode | |
Veiling | Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni | |
Afmetingen | Max. hoogte 6 cm en max. diameter 12,1 cm. | |
Conditie | Een schotel een barst en vier frittingen aan de rand, een schotel drie frittingen aan de rand, een schotel gelijmd, barst en drie frittingen aan de rand. Een grote kom in goede staat, een grote kom een haarlijn en een fritting. Een middelgrote kom twee barsten en frittingen, een middelgrote kom in goede staat, een middelgrote kom een chip standring en een fritting aan de rand. Een kleine kom een barst en twee kleine kommen in goede staat. | |
Huidig bod | € 75 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen