118. Beeld, Art Deco
Art Deco beeld van een dame rustend op een vaas met duiven van Uriano en uitgevoerd door Menneville. Witmetalen beeld met goud geschilderde accenten op een uit vier soorten opgebouwde marmeren basis. Gemerkt France, jaren 30. |
Kavelnummer en naam | 118. Beeld, Art Deco | |
Veiling | Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni | |
Afmetingen | Hoogte 39,5 cm en breedte 35,5 cm. | |
Conditie | Lichte beschadigingen marmer en linker vogel los en voorkant pootjes ontbreekt. | |
Huidig bod | € 80 | |
Verkoopprijs | € 80 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen