27. Leeuw, hond en konijn, Steiff
Drie Steiff vilt dieren, een leeuw, hond en konijn op houten kegel, replica’s van Steiff dieren uit 1897. Gemerkt met Knopf in het oor en label, gefabriceerd in Duitsland omstreeks 2005. |
Kavelnummer en naam | 27. Leeuw, hond en konijn, Steiff | |
Veiling | Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni | |
Afmetingen | Max. hoogte 23 cm en max. breedte 7 cm. | |
Conditie | In goede staat. | |
Huidig bod | € 45 | |
Verkoopprijs | € 45 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen