50. Schedel, Jan Born

Delfts blauwe handbeschilderde keramieken schedel naar ontwerp en beschilderd door Jan Born, één van de eerste tattoo artists in Nederland. Aan de onderzijde logo en gemonogrammeerd J.B. Begin 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 50. Schedel, Jan Born
Veiling Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni
Afmetingen Hoogte 14 cm en breedte 19,5 cm.
Conditie In goede staat, gebruikssporen onderzijde.
Huidig bod€ 160
Verkoopprijs € 160
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen