146. Theekommen en schotels, China, Kangxi revival
Elf porseleinen theekommen en twaalf schotels gedecoreerd met floraal decor. Aan de onderzijde voorzien van dubbele cirkel. China, Kangxi revival, 19e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 146. Theekommen en schotels, China, Kangxi revival | |
Veiling | Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni | |
Afmetingen | Theekom hoogte 4,9 cm en diameter 8,3 cm, schotel diameter 13,3 cm. | |
Conditie | Een kom twee frittingen rand, een kom zes frittingen rand, een kom drie frittingen rand, een kom drie frittingen rand, een kom vijf frittingen rand, een kom zeven frittingen rand en een barst, een kom zes frittingen rand, een kom een fritting rand, een kom twee frittingen rand, een kom vier frittingen rand en een barst, een kom vier frittingen rand en een fritting standring. Een schotel vijf frittingen rand, een schotel zes frittingen rand, een schotel een barst, een haarlijn en twee frittingen rand, een schotel een barst, zeven frittingen rand, een schotel twee scherven gelijmd, een barst en tien frittingen rand, een schotel twee barsten, drie chips en drie frittingen rand, een schotel een barst en drie frittingen rand, een schotel een barst en drie frittingen rand, een schotel een barst en vijf frittingen rand, een schotel twee frittingen rand, een schotel acht frittingen rand en een schotel vier frittingen rand. | |
Huidig bod | € 500 | |
Verkoopprijs | € 500 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen