34. Bijbel 1839

Bijbel met het Oude Testament en Nieuwe Testament, uitgegeven door Enschede en Zonen Haarlem in 1839. Voorzien van een zilveren beslag en sluitingen van Willem Roelfsema, Winsum 1845. Als zodanig is het zilver aan de binnenzijde gemerkt met meesterkeur WR en ster 7 ster.

Kavelnummer en naam 34. Bijbel 1839
Veiling Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september
Afmetingen 15,7 x 10 x 7 cm.
Conditie Enkele beschadigingen beslag.
Huidig bod€ 550
Verkoopprijs € 550
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen