198. Bloempot en vazen, Westraven en Mobach
Keramieken wandbloempot en mintgroene vaas door Westraven, Utrecht. Tevens een beige geglazuurde vaas door Mobach te Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers Westraven 443 en Mobach 635. Derde kwart 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 198. Bloempot en vazen, Westraven en Mobach | |
Veiling | Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september | |
Afmetingen | Max. hoogte 16,8 cm en max. 16 cm. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen, hangbloempot een chip. | |
Huidig bod | € 15 | |
Verkoopprijs | € 15 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen