198. Bloempot en vazen, Westraven en Mobach

Keramieken wandbloempot en mintgroene vaas door Westraven, Utrecht. Tevens een beige geglazuurde vaas door Mobach te Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummers Westraven 443 en Mobach 635. Derde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 198. Bloempot en vazen, Westraven en Mobach
Veiling Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september
Afmetingen Max. hoogte 16,8 cm en max. 16 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, hangbloempot een chip.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen