125. Prent Le Mans 1959

Gelimiteerde prent getiteld "Aston Martin Victorious - Le Mans 1959"naar Nicholas Watts. Afgebeeld de Aston Martin DBR1 met racecoureurs Roy Salvadori en Carroll Shelby voor een Ferrari 250 TR, gesigneerd met potlood door Roy Salvadori and Caroll Shelby en de kunstenaar Nicolas Watts. Linksonder vermelding van het oplagenummer 196/850. Begin 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 125. Prent Le Mans 1959
Veiling Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september
Afmetingen 65 x 44 cm.
Conditie In goed staat
Huidig bod€ 240
Verkoopprijs € 240
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen