31. Theekommen, China, Kangxi revival

Vier Kangxi revival porseleinen theekommen gedecoreerd met botanisch en Chinees dames decor. Aan de onderzijde gemerkt met dubbele ring en vier Chinese karakters. China, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 31. Theekommen, China, Kangxi revival
Veiling Veiling 48 sessie 1 maandag 9 september
Afmetingen Hoogte 4 cm en diameter 6,1 cm.
Conditie Een theekom een fritting rand, een theekom twee fittingen rand, een theekom twee frittingen rand en een theekom in goede staat.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen