1153. Borden, China/Japan

Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal handbeschilderd decor, 18e eeuw en een Japans polychroom geglazuurd bord met kalligraferende personen, begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1153. Borden, China/Japan
Veiling Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september
Afmetingen Max. hoogte 3,1 cm en max. diameter 23 cm.
Conditie Een klein bord een haarlijn en frittingen rand, een klein bord een haarlijn frittingen en chips rand, grote bord een haarlijn en een fritting rand.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen