1406. Zilveren flessenstoppers en kurken

Twee Champagne herinnering kurken uit 1949 en 1952 en twee flessenstoppers, gemerkt met zwaardje en 830. 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1406. Zilveren flessenstoppers en kurken
Veiling Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september
Afmetingen Diameter 3,5 cm
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen