1001. Sterling zilveren theeservies, Sanborns

Vierdelige Sterling zilveren theeservies, bestaande uit een dienblad, theepot met Mexican pine handvat en suiker- en melkstel door Sanborns, Mexico. Aan de onderzijde gemerkt, Sanborns Mexico, Sterling silver, 0.925/1000. Mexico, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1001. Sterling zilveren theeservies, Sanborns
Veiling Veiling 48 sessie 3 woensdag 11 september
Afmetingen Max hoogte 19 cm, max lengte 56,5 cm en bmruto gewicht 3618 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, theepot kleine deukjes.
Huidig bod€ 1900
Verkoopprijs € 1900
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen