86. Aquarel, Harry Maas

Aquarel van een zittend vrouwelijk naakt op stoel door Harry Maas (1906-1982). Linksboven gesigneerd en gedateerd 1977.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

Naam Aquarel, Harry Maas
Veiling Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december
Afmetingen 27 x 38 cm.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen