64. Beeld, Max le Verrier

Bronzen beeld van Max le Verrier van de danseres Isadora Duncan. Groen gepatineerd brons op houten, deels granieten basement. Op de sokkel gesigneerd Le Verrier, Frankrijk, jaren 20/30.

Naam Beeld, Max le Verrier
Veiling Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december
Afmetingen Hoogte 25,6 cm en breedte 9,5 cm.
Conditie Beeld in goede staat, sokkel gebruikssporen.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen