149. Gemberpotten
Twee porseleinen gemberpotten, een Japanse pot met deksel voorzien van floraal decor, aan de onderzijde gemerkt met twee karakters en een en blauw beschilderde pot met floraal decor en vogel aan de onderzijde gemerkt met dubbele standring. China/Japan, 19e eeuw. |
Naam | Gemberpotten | |
Veiling | Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december | |
Afmetingen | Max. hoogte 18,5 cm en max. diameter 16 cm. | |
Conditie | In goede staat, blauwe gemberpot vermaakt tot lampenvoet. | |
Huidig bod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen