322. Gouden polshorloge, Certina
Een 18 karaat gouden polshorloge van het merk Certina met Zwitsers quartz uurwerk, gemaakt midden jaren 80 van de vorige eeuw. Water resistent tot 30 meter, registratiecode 115.9199.65. Met inscriptie aan de achterzijde. Swiss Made. |
Naam | Gouden polshorloge, Certina | |
Veiling | Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december | |
Afmetingen | Diameter 3,4 cm en bruto gewicht 28, 8 gram. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen. | |
Huidig bod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen