400. Servies, China, Qianlong periode
Chinees porseleinen theepot waarvan de buik gedecoreerd is met bloeiende pioenrozen omgeven door prunus. De rand is versierd met servetwerk met een golfpatroon. Het oor en de tuit zijn gedecoreerd met rankwerk. Het deksel heeft decors van prunus en een rand van servetwerk met een golfpatroon. Tezamen met vier theekommen, vijf schotels en zes theekopjes landschappelijk gedecoreerd. China, midden 18e eeuw, Qianlong periode. |
Naam | Servies, China, Qianlong periode | |
Veiling | Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december | |
Afmetingen | Kopje hoogte 6,3 en diameter 6,5 cm, schotel diameter 12 cm. | |
Conditie | Beschadigingen. | |
Huidig bod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen