142. Theekommen en schotels, China
Convoluut Chinees porselein met drie floraal gedecoreerde theekommen aan de onderzijde gemerkt met karakter, een theekom met kapucijner glazuur, aan de binnenzijde gedecoreerd met vrouw en paraplu. Hierbij twee Kangxi schoteltjes gedecoreerd met jongen met bloem met kapucijner rand. China begin 18e eeuw. |
Naam | Theekommen en schotels, China | |
Veiling | Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december | |
Afmetingen | Schotel diameter 10,8 cm, theekop max. hoogte 3,7 cm en max. diameter 7,4 cm. | |
Conditie | Een schotel een barst en frittingen rand, een schotel een fritting, kleinste kom een barst, een kom kleine barst, een kom gaaf en een kom frittingen rand. | |
Huidig bod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen