349. Zilveren schakelarmbanden

Twee zilveren schakelarmbanden, een smalle armband gekeurd 835 en een brede Sterling zilveren schakelarmband gekeurd 925. 21e eeuw.

Naam Zilveren schakelarmbanden
Veiling Veiling 49 sessie 1 maandag 2 december
Afmetingen Max. lengte 22,5 cm, max. breedte 1,3 cm en totale gewicht 86 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, een achtje slot ontbreekt bij smalste armband.
Huidig bod€ 45
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen