999. Beeld, Lode van den Brande
Houten beeld, hoofd van Christus door Lode van den Brande, voluit gesigneerd aan de achterzijde. Hout van dit beeld komt, naar verluidt, van een eeuwenoude eikenboom van de Abdij te Tongerlo, België, jaren 30. |
Naam | Beeld, Lode van den Brande | |
Veiling | Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december | |
Afmetingen | Hoogte 39,5 cm, breedte 13,3 cm en diepte 16 cm. | |
Conditie | In goede staat met lichte gebruikssporen. | |
Huidig bod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen