510. Naaldkunst 1850
Verzameling naaldkunst van Celestine Cox met vijfentwintig voorbeelden van borduursels en poppenkleding op twaalf kartonnen bladen. Zeven complete poppenkostuums zijn ingelijst op zuurvrij papier achter museumglas. Vermoedelijk Belgisch, omstreeks 1850. Één borduursel gedateerd 1851. |
Naam | Naaldkunst 1850 | |
Veiling | Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december | |
Afmetingen | Lijst 40,5 x 47,5 cm. | |
Conditie | In redelijke staat. | |
Huidig bod | € 35 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen