804. Zilveren suiker- en melkstel, Zilverfabriek H. Hooikaas

Zilveren suiker- en melkstel met dienblaadje van Zilverfabriek H. Hooijkaas, gemerkt met meesterteken HH, lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter a (1960).

Naam Zilveren suiker- en melkstel, Zilverfabriek H. Hooikaas
Veiling Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december
Afmetingen Max. hoogte 6 cm, max. breedte 24,7 cm en totale gewicht 396 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, deukje dienblad
Huidig bod€ 45
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen