825. Zilveren theelepels en gebaksvorken
Zes zilveren gebaksvorken en zes theelepels in etui, allen voorzien van vier keuren waaronder lopende leeuw 2. Hierbij een houten lepeldoos met vijf zilveren theelepels voorzien van meesterkeur en zwaardje. 20e eeuw. |
Naam | Zilveren theelepels en gebaksvorken | |
Veiling | Veiling 49 sessie 2 dinsdag 3 december | |
Afmetingen | Max lengte 12,6 cm en totale gewicht 211 gram. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen. | |
Huidig bod | € 80 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen