Veiling: Veiling 30 sessie 2

1150. Zilver, broche met Zeeuwse knoppen, 1e helft 20e eeuw. Nederlands

Zilver, broche met Zeeuwse knoppen, 1e helft 20e eeuw gemerkt met oud zwaard.(1906-1953, 833/1000 zilver)

Prijsindicatie: € 40 - € 80

1151. Zilver en diverse, lot Zeeuwse knop sieraden, o.a. Nederlands

Zilver en diverse, lot (3x) Zeeuwse knop sieraden. O.a. Nederlands. Bestaande uit: A. Antieke Nederlandse broche met Zeeuwse knoppen met in het midden een zwarte Git kraal. Gemerkt: oud zwaard (1906-1953, 833/1000 zilver) + onleesbaar meesterteken. B. Hanger met Zeeuwse knoppen en filigrain zilver, ongemerkt maar getoetst op zilver + ketting van dubbele schakels zonder slot, ongemerkt maar getoetst op zilver. C. Broche met Zeeuwse knoppen met in het midden een lila kleurige briljant geslepen synthetische steen, gemerkt: Siam, Sterling (= 925/1000 zilver). N.b. de naalden/spelden van beide broches zijn van onedel metaal.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

1152. Zilver, armbanden met Wilhelmina dubbeltjes (10 cent muntstukken), 1e helft 20e eeuw, Nederlands

Zilver, twee armbanden met Wilhelmina dubbeltjes (10 cent muntstukken) 1e helft 20e eeuw, Nederlands. A. Een armband met 9 x 10 cent munten met Wilhelmina (opgestoken haar). B. Een armband met 23 x 10 cent munten met Wilhelmina (knot + diadeem).

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1153. Glas granaat, dubbelrijig collier met 14k gouden slot, 1e helft 20e eeuw, Nederlands

Glas granaat, dubbelrijig collier met gouden slot, 1e helft 20e eeuw. Nederlands. Een dubbelrijig collier met zogenaamde 'Boeren granaten' = Granaat van glas. met 14 k gouden sierslot, gemerkt: 585 en onbekend meesterteken.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1154. Divers lot zilver

Zilver + divers, lot (24x) o.a. ringen + slavenarmband. Bestaande uit: 12 ringen met stenen, een slavenarmband, 6 hangers (waarvan 1 onedel met zwarte steen), 4 bedels en 1 halsketting met kruis.

Prijsindicatie: € 100 - € 140

1155. Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands.

Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands. Bestaande uit: A. 2 mutsspelden met geslepen heldere steen vermaakt tot hanger, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een mutsspeld vermaakt tot hanger, gemerkt: Eikenblad. C. Vierkant streek sieraad vermaakt tot broche, gemerkt: Eikenblad. D. Streeksieraad vermaakt tot broche (speld is van goud maar het scharnier van de speld is van onedel metaal).

Prijsindicatie: € 440 - € 480

1156. Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw

Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw. De ring is bezet met talloze kleine heldere stenen en 1 grote briljant geslepen heldere steen, gemerkt: S 925.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

1157. Zilver, armbanden, 2e helft 20e eeuw

Zilver, 2 slaven armbanden + 1 andere, 2e helft 20e eeuw. A. Gladde slavenarmband, gemerkt: zwaard 835, B. Bewerkte slavenarmband, gemerkt: 835. C. Moderne armband, ongemerkt maar getoetst op zilver.

Prijsindicatie: € 70 - € 120

1158. Zilver, armband (1916) en haarclip (1881) gemaakt van oude bijbelsloten, Nederlands

Zilver, armband (1916) en haarclip (1881) gemaakt van oude bijbelsloten, Nederlands. Haarclip gemerkt met o.a. jaarletter W= 1881 en inscriptie: 1881. Armband gemerkt met o.a. jaarletter G= 1916.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

1159. Zilver, miniatuur van een oud Galjoen (1934), Nederlands

Zilver, miniatuur van een oud Galjoen (1934), Nederlands. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw II ( 835/1000), Jaarletter Z= 1934 en slecht te lezen meesterteken.

Prijsindicatie: € 120 - € 160

1160. Zilver/kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw

Zilver en kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: 925 en Sterling + ander merk. De set bestaat uit: Inktpot van kristal in opengewerkte zilveren vatting, Inktdroger en een grote paperclip.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1161. Witgoud, damesring met grote geslepen rooktopaas

Witgoud, damesring met grote geslepen rooktopaas, midden 20e eeuw, ongemerkt maar getoetst op 8 karaats goud.

Prijsindicatie: € 100 - € 150

1162. Goud, damesring met bewerkte lagensteen

Goud, damesring met bewerkte lagensteen, midden 20e eeuw. In de lagensteen is een voorstelling gegraveerd van een man met speer die tegen wolfachtige figuur vecht, gemerkt: 585.

Prijsindicatie: € 200 - € 240

1163. Goud, heren/dames ring met natuurlijke barnsteen/amber

Goud, heren/ dames ring met natuurlijke barnsteen/amber, midden 20e eeuw, gemerkt: 585 (14k).

Prijsindicatie: € 160 - € 200

1164. Goud, damesring met cabochon geslepen turkoois

14 karaats geelgouden ring met turkoois, midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 160 - € 200

1165. Witgoud, dames slagring met parel en kleine diamanten, 2e helft 20e eeuw

Witgoud, dames slagring met parel en 2 kleine diamanten, 2e helft 20e eeuw. De ring is gemerkt: 750 (18k) met 1 grote parel en 2 kleine diamanten 0,005 crt.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1166. Goud, damesring met geslepen groene steen en andere, 21e eeuw

Goud, damesring met geslepen groene steen en veel andere kleine geslepen heldere stenen, 21e eeuw, gemerkt 585 (14k).

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1167. Goud, trouwringen

Goud, twee trouwringen, gemerkt : 585 + namen.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1168. Goud, heren trouwring

Goud, heren trouwring, gemerkt + naam.

Prijsindicatie: € 180 - € 220

1169. Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw.

Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw, ongemerkt maar getoetst op 14k goud.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

1170. Goud, hanger met grote natuurlijke barnsteen/amber, 2e helft 20e eeuw

Goud, hanger met grote natuurlijke barnsteen/amber, 2e helft 20e eeuw, gemerkt: 585 (14k).

Prijsindicatie: € 60 - € 100

1171. Zilver, halsketting met geslepen roze steen/heldere stenen en ring

Zilver, halsketting met geslepen roze steen/heldere stenen en ring, gemerkt: 925.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

9725 CT Groningen