Lot glaswerk met zilver

Lot glaswerk met zilver waaronder een schaal met zilveren hengel en een glas met zilveren voet. Hierbij een suikerlepel en vork.

Verkocht voor: € 20

Lot sieraden

Lot sieraden bestaande uit twee armbanden en elf ringen

Verkocht voor: € 100

Zilveren halskettingen met hanger

Lot van twee zilveren halskettingen met hangers, midden 20e eeuw. Lot bestaande uit A. zilveren hanger met voorstelling van een paard, ongemerkt maar getoetst op zilver, zilveren ketting met jasseron schakel. B. zilveren hanger met voorstelling van twee zwanen en zilveren ketting, ongemerkt maar getoetst op zilver.

Verkocht voor: € 30

Lot sieraden

Lot verschillende sieraden bestaande uit een broche, armband, vier ringen en twee servetringen.

Verkocht voor: € 90

Gouden broche

Antieke gouden broche met in het midden guilloche emaille voorstelling van een bos bloemen. Achterzijde met venster compartiment met veiligheidssluiting. Ongemerkt maar getoetst op goud.

Verkocht voor: € 60

9725 CT Groningen