Honingpotten

Drie keramieken honingpotten in de vorm van bijenkorf met bijen. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Schalen Mosa en theepot Wedgwood

Twee porseleinen schalen van Mosa, ontwerp Jan des Bouvrie en een porseleinen Wedgwood theepot, model Aphrodite. Hierbij een porseleinen trechter. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Lot tin

Lot tin bestaande uit twee kruiken, twee moffenkruiken en een gortbus. Deels gemerkt aan de onderzijde. 18e/19e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Olielamp, Hasag

Gepatineerd messing Jugendstil olielamp van de firma Hasag (Hugo Anton Schneider AG), Leipzig. Gecompleteerd met Art Deco glazen polychrome lampenkap. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Spiegel

Donkerbruine Thonet stijl spiegel van gebogen hout. Jaren 70/80.

Verkocht voor: € 50

9725 CT Groningen