Wandbord en serveerschaaltjes

Drie glazen serveerschaaltjes in de vorm van bladeren en gedecoreerd met goudaccenten, een porseleinen wandbord van Bing & Grondahl, Denemarken en twee roze porseleinen Sint Jacobschelpen serveerschalen. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Sieraden

Collectie goudkleurige kostuum juwelen, deels met sierstenen en drie dameshorloges, circa 85 stuks. Tweede helft 20ste eeuw en 21e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Amfora, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Platelen amfora van plateelbakkerij Zuid-Holland te Gouda. Aan de onderzijde gemerkt met het Lazaruspoortje, decornaam Lotus, modelnummer en initialen van de plateelschilder. Tweede kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Wandbord, Nymphenburg

Porseleinen handbeschilderd wandbord met landschappelijke voorstelling van de stad München omstreeks 1880 door porseleinfabriek Nymphenburg. Aan de achterzijde gemerkt en vermelding modelnummer. Duitsland, datering 1980.

Verkocht voor: € 15

Hanglamp

Messing zes-lichts hanglamp in Empire stijl en gedecoreerd met zwanen. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 240

Beugeltasjes

Twee beugeltasjes met zilveren sluiting waarvan de roze gekeurd lopende leeuw 2 en datering 1879, een tweede tasje met beugel gedecoreerd met vossen en gekeurd lopende leeuw 2.

Verkocht voor: € 70

Hanglamp

Religieuze messing hanglamp voor een kaars met ophangsysteem gedecoreerd met engelen. Tweede helft 19e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Penantkast, Biedermeier

Mahoniehouten Hollandse Biedermeier penantkast met lade. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Beeld rijstgod Bulul, Filipijnen

Manshoog hard houten beeld van de rijstgod Bulul van de Ifugao stam uit Banaue van het eiland Luzon, Filipijnen. Tweede helft 20e eeuw.

Tapijt

Handgeknoopt wollen Mir tapijt. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Tapijt, Afghanistan

Handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Tapijten en kamelenzak

Twee Oosterse wollen handgeknoopte tapijten en een kamelenzak. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Vintage banken

Driepersoons vintage bank met twee losse elementen. Vermoedelijk Leolux, jaren 70.

Verkocht voor: € 15

Vloerkleed

Wollen vintage vloerkleed, groot formaat kleed in diverse bruintinten. Jaren 70.

Verkocht voor: € 5

9725 CT Groningen