Stoeltjesklok

Stoeltjesklok met landschappelijk beschilderde plaat en metalen ornamenten met engelen, klokgedeelte geflankeerd door zeemeerminnen. 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 40

Klok

Notenhouten regulateur klok met Westminster gong. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Lot tin

Groot lot met diverse tinnen gebruiksvoorwerpen. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 65

Friese staartklok

Friese staartklok met bruidskrans en met de vierjaargetijden beschilderde wijzerplaat. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Comtoise, Frankrijk

Franse comtoise met wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse becijfering en harpslinger. Frankrijk, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 50

Friese staartklok

Klein model Friese staartklok, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Friese staartklok

Verkocht voor: € 25

Olielampen

Vier geëlektrificeerde olielampen op messing- en metalen basis en met marmeren, porseleinen en glazen elementen. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Voorraadpotten

Dertien porseleinen Lustreware voorraadpotten met Nederlandse opschriften. Aan de onderzijde voorzien van modelnummers, eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Voorraadpotten

Keramieken Jugendstil voorraadpotten en twee schenkkannen met Frans opschrift, tevens drie florale keramieken dekselpotten met Nederlands opschrift. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Bureaustoel, Biedermeier

Houten Biedermeier bureaustoel met ballonrug en webbing zitvlak, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 5

Lot curiosa

Lot curiosa met drie kandelaars en twee houten bloempotten met metalen banden. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Lot curiosa

Lot curiosa met onder andere prenten, porseleinen wijwaterbakje, beeldjes, messing dekselpot en maritiem verzamelschilderij. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Lot curiosa

Lot curiosa met een blikken dekseldoos, bijbel met zilveren sluiting, zilveren roomlepel en vijf vooroorlogse rijwielbelastingplaatjes. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Mantelklok, Boch et Frères Keramis

Mantelklok van Boch et Frères Keramis in chinoiserie stijl, porseleinen floraal gedecoreerde basis met messing applicaties- en basis en een geëmailleerde wijzerplaat met cupido. Aan de onderzijde gemerkt B.F.K. en voorzien van modelnummer. België, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 90

Lamp, Boch et Frères Keramis

Lamp met een porseleinen lampenvoet door Boch et Frères in chinoiserie stijl, floraal gedecoreerd met messing applicaties en basis. Aan de onderzijde gemerkt B.F.K. en voorzien van modelnummer. België, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 65

Comtoise, Frankrijk

Franse comtoise met ankergang door Hutereau à Lassey met latoenkoperen slinger- en wijzerplaatombouw en geëmailleerde wijzerplaat. Frankrijk, eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 20

9725 CT Groningen