Kavels zoeken

7 zoekresultaten gevonden

918. Gouden tientje Wilhelmina 1925

Gouden tientje met het portret van Wilhelmina op oudere leeftijd met opgestoken haar uit 1925. Bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken zeepaard. Rondom de munt is de tekst "KONINGIN WILHELMINA, GOD ZIJ MET ONS" geschreven en op de weerszijde is het gekroond Nederlands wapenschild afgebeeld.

Verkocht voor: € 300

919. Gouden tientje Wilhelmina 1912

Verkocht voor: € 300

929. Gouden tientje Wilhelmina 1912

Verkocht voor: € 300

932. Gouden tientje Willem III 1876

Gouden tientje Willem III uit 1876, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken bijl. Op de voorzijde van de munt is het portret van Willem III, kijkend naar rechts afgebeeld. Op de munt staat de tekst "GOD ZIJ MET ONS" en "KONING WILLEM DE DERDE".

Verkocht voor: € 300

941. Gouden tientje Willem III 1875

Gouden tientje Willem III uit 1875, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken bijl. Op de voorzijde van de munt is het portret van Willem III, kijkend naar rechts afgebeeld. Op de munt staat de tekst "GOD ZIJ MET ONS" en "KONING WILLEM DE DERDE".

Verkocht voor: € 300

942. Gouden tientje Willem III 1875

Verkocht voor: € 300

943. Gouden tientje Willem III 1875

Verkocht voor: € 300

9725 CT Groningen