Kavels zoeken

908 zoekresultaten gevonden

1. Beeld tijger

Uit palissanderhout gestoken beeld van tijger met welp. Halverwege 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

2. Murano vaas

Grote roodkleurige Murano vaas met omgeslagen rand en slinger motief. Italië, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

Prijsindicatie: € 5

3. Beeld, Gaston Hauchecorne

Terracotta beeld van een Chinees, Gaston Hauchecorne (1880-1945). Gesigneerd G. Hauchecorne met zegel Susse Freres Editeurs Paris. Frankrijk, jaren 30.

Huidig bod: € 120

Prijsindicatie: € 5

4. Beeld, Ermanno Farina

Beeld van een flamingo, ontwerp Ermanno Farina voor Dear Italy. Gesigneerd in de basis van het beeld, laatste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 45

Prijsindicatie: € 5

5. Beeld kat

Bronskleurig beeld van Mau kat in Egyptische stijl op groot formaat. Metaallegering, laatste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 260

Prijsindicatie: € 5

6. Vaas, Enno Jäkel

Keramieken vaas met bandstructuur, ontwerp Enno Jäkel (Dortmund, 1967). Aan de onderzijde voorzien van merkteken. Keulen, beginjaren 2000.

Huidig bod: € 85

Prijsindicatie: € 5

7. Beeld kat

Huidig bod: € 320

Prijsindicatie: € 5

8. Schaal, Judith de Vries

Porseleinen schaal met blauwe, gele en groene kleurlagen van Judith de Vries (Leiden, 1957). Binnenzijde voorzien van glasglazuur. Aan de onderzijde gemerkt, omstreeks de jaren 90.

Huidig bod: € 110

Prijsindicatie: € 5

9. Plaquette koper

Grote koperen gedreven en gehamerde wandplaquette met koren oogstende vrouwen en man. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

10. Album met poëzieplaatjes

Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes, 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

Prijsindicatie: € 5

11. Schrijfset, Art Deco

Marmeren Art Deco bureau schrijfset, compleet met glazen inktpotjes en bronzen afsluitdeksels met marmeren vloeistempel. Jaren 20/30.

Huidig bod: € 25

Prijsindicatie: € 5

12. Jacoba kan, Siegburg

Middeleeuwse steengoed Jacoba kan met oor. Siegburg Duitsland, circa 1500.

Huidig bod: € 240

Prijsindicatie: € 5

13. Beeld

Ivoren beeld van ploegende boer met twee ossen, geheel op ivoren basement met ronde knopjes. Circa 1920.

Huidig bod: € 220

Prijsindicatie: € 5

14. Torenklokje met stolp

Vuur verguld bronzen torenklokje met glazen stolp op houten basement. Bovenop de toren een radarstoomschip met het uurwerk anker als rad. Drie sleutels aanwezig. Aan de achterzijde gegraveerd Roi à Paris. Aan de onderzijde een sticker met vermelding Fjerritslev, Denemarken. Tweede sticker, naamsvermelding Snowhill, Birmingham, 5 inch high. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 190

Prijsindicatie: € 5

15. Boekensteunen, Chris van der Hoef

Tinnen Amsterdamse School boekensteunen met sculpturen van uilen. Ontwerp Chris van der Hoef voor Gero, Zeist. Gemerkt aan de achterzijde met monogram CJH en GERO, jaartal 1933.

Huidig bod: € 800

Prijsindicatie: € 5

16. Tafelklok, Engeland

Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia, staande op messing bolpootjes. Omstreeks 1900.

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

17. Broches

Zes Russische lakwerk broches, twee met florale voorstelling en vier met Russische voorstelling. Laatste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

18. Schrijfkist, Colsey London

Engelse notenhouten schrijfkist met messing beslag van de firma William Colsey, Mansion House London. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 75

Prijsindicatie: € 5

19. Schilderij, Anton Roest

Surrealistisch schilderij in gemengde techniek van Toon (Anton) Roest (1942-1996). Linksonder gesigneerd Toon Roest '6-'68. Verso vermelding categorisering Nationale-Nederlanden N.V. collectie. Gedateerd 1968.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

20. Mantelklok, Jaeger-leCoultre

Jaeger-leCoultre messing mantelklok, achtdaags mechanisch uurwerk. Aan de onderzijde gemerkt met 184, Swiss Made, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 240

Prijsindicatie: € 5

21. Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van jonge vrouw met vogel op marmeren basement, gepatineerde metaallegering. Circa 1930.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

22. Inktstel

Houten inktstel met geëboniseerde randen. Plaats voor drie verschillende kleuren inkt en plaats voor vier kroontjespennen. Inktpotjes voorzien van bronskleurige deksels. Omstreeks 1900.

Huidig bod: € 25

Prijsindicatie: € 5

23. Lot lesboeken kinderen

Lot lesboeken voor kinderen vanaf 1887 tot 1895.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

24. Hoedendoos met hoeden

Twee hoge hoeden, waarvan één opklapbaar met lederen hoedendoos. Gemerkt Arthur Peppf, Antwerpen en Proost, Berchum. Eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

25. Beeld, Auro Belcari

Beeld van dame met vogel, ontwerp Auro Belcari voor Dear Sculptures Italy. In het beeld gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen