Kavels zoeken

1493 zoekresultaten gevonden

1. Beeld, Edu Waskowsky

Messing beeld van de Groninger kunstenaar Edu Waskowsky (Rotterdam 1934-1976 Groningen).
Het betreft een beeld op groot formaat in opdracht van de Sleedoornschool te Emmen, te dateren 1964.
Literatuur: Uitgave CBK te Groningen, 1991. Pagina 35, beeld genoemd onder nummer 40.
Samen met Martin Tissing, Jo van Dijk en Henri de Wolf vormde Edu Waskowsky het kunstenaarscollectief Gr4K.
In 2023 heeft het Groninger Museum drie werken geschonken gekregen uit de collectie van Corrie en Harry Swaak, die bevriend waren met Edu Waskowsky. De werken maken nu deel uit van de vaste collectie.
Volgrecht van toepassing.

Huidig bod: € 5100

2. Beeld, David Mashoko

Natuurstenen beeld van gestileerde vrouwenbuste van David Mashoko (1973, Zimbabwe). Aan de achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008.

Huidig bod: € 25

3. Aquarel, Martin Tissing

Aquarel getiteld “Nocturne, Robert Schumann” door Martin Tissing (1936-2018). Onderin gesigneerd en gedateerd 2001.

Huidig bod: € 120

4. Trekpotje, China, Kangxi periode

Chinees porseleinen octagonaal trekpotje met floraal decor. Trekpotje is voorzien van een gekeurd zilveren montuur en deksel. Kangxi periode, begin 18e eeuw.

Huidig bod: € 120

5. Flesvaas, Kjell Engman

Kristallen flesvaas naar ontwerp van Kjell Engman (1946), modelnaam Fidji voor Kosta Boda. Aan de onderzijde gesigneerd en genummerd 48840. Zweden, 21 eeuw.

Huidig bod: € 35

6. Schilderij, Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman

Schilderij van stadsgezicht Winschoten met kerktoren “d' Olle Witte” en Langestraat door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd vDulmen. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 950

7. Gouden armband met gouden vijfjes

14 karaat gouden schakelarmband, gemerkt met eikenblad, met drie aangehechte gouden vijfjes Wilhelmina 1912. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 650

8. Juliana oranjevaasje, Chris Lanooy

Oranjevaasje naar ontwerp van Chris Lanooy voor Glasfabriek Leerdam. Modelnaam Juliana en jaar van ontwerp 1927.

Huidig bod: € 75

9. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode

Drie porseleinen Kangxi kop-en-schotels met Imari kleurenpalet voorzien van een decor van een tuin met vogel in een boom. Omstreeks 1710.

Huidig bod: € 30

10. Theekommen, China, Kangxi periode

Zes Chinese theekommen uit de Kangxi periode, kapucijner achterzijde en handgeschilderde Imari decoratie aan de binnenzijde. 18e eeuw.

Huidig bod: € 55

11. Zoutvat, China, Yongzheng periode

Blauw-wit porseleinen zoutvat in de vorm van een schelp gemaakt voor westerse markt, zogenaamde Chine de commande. Yongzheng periode, omstreeks 1730.

Huidig bod: € 30

12. Beatrix oranjevaasje, A.D. Copier

Beatrix oranjevaasje naar ontwerp van Andries Dirk Copier voor Glasfabriek Leerdam. Ter gelegenheid van de geboorte van prinses Beatrix in 1938.

Huidig bod: € 120

13. Kom, Göran Wärff

Kristallen kom met groen-blauw slingerdecor naar ontwerp van Göran Wärff (1933-2022) en uitgevoerd door Kosta Boda, modelreeks Jewel. Gesigneerd aan de onderzijde met Wärff en genummerd. Zweden, jaren 60.

Huidig bod: € 25

14. Schilderij, Ra van der Hoek

Schilderij met abstracte compositie van Ra van der Hoek (Leeuwarden, 1959). Gemengde techniek op papier. Verso signering en datering 2004.

Huidig bod: € 20

15. Schaakbord, Klaas Gubbels

Houten schaakbord met koffiekan en paard door Klaas Gubbels (Rotterdam, 1934), kunstproject Koninklijke Schaakclub Philidor 1847. Op de koffiekan gesigneerd met potlood K.Gubbels en gedateerd 1997 met vermelding 50/50. Provenance: factuur gedateerd 1997.

Huidig bod: € 320

16. Vaas, Ioan Nemtoi

Kristallen vaas in rood-oranje kleurslag met zwart slingerdecor door de Roemeense glaskunstenaar Ioan Nemtoi (1964). Aan de basis gesigneerd middels gravering, begin 21e eeuw. Betreft een vaas op groot formaat.

Huidig bod: € 60

17. Honden, Steiff

Zes pluche honden van Steiff waaronder terriërs, een teckel en dalmatiër. Meerdere gemerkt met Knopf in het oor. Made in Germany, jaren 60-90.

Huidig bod: € 65

18. Beeld, Naguib Moein

Houten beeld met gezicht door de Egyptisch kunstenaar Naguib Moein (1981). Beschilderd hout met koperen applicaties op marmeren basement, aan de binnenzijde gesigneerd. Egypte, 21e eeuw.
Voor meer informatie zie www.naguibmoein.com.

Huidig bod: € 40

19. H. van Kruiningen - Halewijn

Complete uitgave van "Halewijn" van Harry van Kruiningen met acht kleuren lithografieën op Butterfly papier. Elke lithografie plus de colofon is hand gesigneerd door van Kruiningen. Oplagenummer 196/250, uitgegeven door Le Canard te Amsterdam in 1956.

Huidig bod: € 40

20. Gouden vijfje Wilhelmina 1912

Gouden vijfje Wilhelmina met hermelijnen mantel uit 1912, bevat 900/1000 goud. Rondom de munt is de tekst "KONINGIN WILHELMINA" geschreven en op de keerzijde is het gekroond Nederlands wapen afgebeeld. Het gouden vijfje is ontworpen door J. C. Wienecke.

Huidig bod: € 240

21. Pasteltekening, Otto Eerelman

Pasteltekening van en profil een jongedame met hoofdtooi door Otto Eerelman (Groningen 1839-1926 Groningen). Linksonder gemonogrammeerd OE, omstreeks 1870.

Huidig bod: € 200

22. Kom, Kjell Engman

Kristallen kom naar ontwerp van Kjell Engman met luipaard decor, uit de serie Safari. Uitgevoerd door Kosta Boda, Zweden, voorzien van originele sticker. Eind 20 eeuw.

Huidig bod: € 35

23. Beeld

Bronzen beeld van jongedame buste op granieten sokkel. Onderzijde buste gesigneerd in het brons met vermelding van oplagenummer 3/3, begin 20e eeuw. Provenance: Galerie en beeldentuin La Lanka, Tijnje.

Huidig bod: € 100

24. Kruik Nazcacultuur, Peru

Keramieken kruik met handvat voorzien van geometrische patronen van de Nazcacultuur, Peru (200 voor tot 1000 na Christus).

Huidig bod: € 25

25. Apen, Steiff

Vijf pluche apen van Steiff, meerdere gemerkt met Knopf in het oor. Daarbij een Schuco aap met draaibare kop. Made in Germany, derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 60

9725 CT Groningen