Kavels zoeken

1012 zoekresultaten gevonden

51. Schaal, Val Saint Lambert

Geelgroene kristallen schaal van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, circa 1955.

Startbod: €

52. Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van drie gepatineerde witmetalen gemzen op opaline glas met marmeren basis. Ontwerp wordt toegeschreven aan Fritz Diller. Beeld kan via de onderkant voorzien worden van een lamp, circa 1930.

Startbod: €

53. Beeld, Art Deco

Art Deco beeld van twee herdershonden op marmeren basis, metaallegering met bronskleurige patina. Frankrijk, circa 1930.

Startbod: €

54. Beeld, R. van de Velde

Art Deco terracotta buste van lijdende Christus door Robert van de Velde (1895-1978). Gesigneerd Van de Velde St. Niklaas. België, jaren 30.

Startbod: €

55. Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van twee witmetalen hinden op marmeren voet. Toegeschreven aan Louis Albert Carvin (1875-1951), jaren 30.

Startbod: €

56. Luidspreker, Philips

Art Deco bakelieten luidspreker op gietijzeren voet van Philips, modelnummer 2006/2007. Betreft de grootste luidspreker uit de serie. Ontwerp Louis Kalff, model is gemaakt vanaf 1928.

Startbod: €

57. Vide-poche, Weense brons

Vide-poche met bronzen panter op marmeren basis. Weense Brons, jaren 20.

Startbod: €

58. Plaquette, Fritz Diller WMF

Plaquette van Airdale terriër in reliëf in eikenhouten lijst, ontwerp Fritz Diller (1875-1946). Verzilverde koperen plaat, galvanoplastiek, Kunstanstalt WMF, Geislingen am Steig. Duitsland, circa 1930.

Startbod: €

59. Plaquette, Fritz Diller WMF

Plaquette met Fox terriër in reliëf in eikenhouten lijst, ontwerp Fritz Diller (1875-1946). Verzilverde koperen plaat, galvanoplastiek, Kunstanstalt WMF, Geislingen am Steig. Duitsland, circa 1930.

Startbod: €

60. Beeld, Jean de Roncourt

Frans Art Deco beeld van gevallen strijder met schild op marmeren voet, metaallegering met bronsgroene patina. Maker Jean de Roncourt, pseudoniem voor Ugo Cipriani, circa 1935.

Startbod: €

61. Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van jonge vrouw met vogel op marmeren basis, gepatineerde metaallegering. Circa 1930.

Huidig bod: € 40

62. Miniatuur kast

Eikenhouten miniatuur kast, circa 1920

Startbod: €

63. Plaquette, Rudolf Mayer WMF

Plaquette met Handel und Industrie in reliëf in eikenhouten lijst, ontwerp Prof. Rudolf Mayer. Verzilverde koperen plaat, galvanoplastiek, Kunstanstalt WMF, Geislingen am Steig. Duitsland, circa 1920.

Startbod: €

64. Boekenstandaards, Art Deco

Art Deco boekenstandaards bestaande uit een geketende man en speerwerpster. Beide op serpentine marmeren sokkel, gebronsde witmetaallegering. Circa 1930.

Startbod: €

65. Beeld, Art Deco

Art Deco beeld van een roeier op marmeren basis, metaallegering gebronsd met messing roeispaan. Duitsland, jaren 30.

Startbod: €

66. Vazen, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland

Twee zwart-witte plateel vazen, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Circa 1960.

Huidig bod: € 30

67. Vaas, Sanyu Japan Art Glass

Vaas Sanyu Japan Art Glass, circa 1965.

Huidig bod: € 20

68. Vaas, Jugenstil

Boheemse vaas in messing montering, in de stijl van Pallme König. Circa 1900.

Huidig bod: € 25

69. Schalen, Flora Gouda Holland

Twee plateel aardewerk schalen decor Artistique, Flora Gouda Holland. Circa 1960.

Startbod: €

70. Emaille bord

Emaille bord Stork-Hijsch, Hengelo ca. 1935.

Startbod: €

71. Murano vaas

Murano vaas, Sommerso techniek, 20e eeuw.

Startbod: €

72. Beeld

Scandinavisch beeld, jaren 60.

Startbod: €

73. Vaas, Bengt Orup

Bengt Orup, Johansfors glazen vaas. Zweden ca. 1960.

Startbod: €

74. Vaas, Plateelbakkerij Delft

Vaas, Plateelbakkerij Delft, ca. 1930.

Startbod: €

75. Tincraquelé lampenkap op bijpassende voet

Gispen stijl lamp met heldere glazen tincraquelé bol. Bol is naar ontwerp van A.D. Copier, circa 1935.

Huidig bod: € 40

9725 CT Groningen