Kavels zoeken

1012 zoekresultaten gevonden

76. Tafellamp, Henri Mathieu

Spiraalvormige tafellamp van chroom en staal. Ontwerp Henri Mathieu voor Lyfa, Frankrijk jaren 60.

Huidig bod: € 100

77. Beeld, Jean de Roncourt

Art Deco beeld van een geketende man, brons gepatineerde metaallegering op marmeren basis. Jean de Roncourt, pseudoniem voor Ugo Cipriani. Frankrijk, circa 1935.

Startbod: €

78. Vazen, Mobach

Drie geglazuurde aardewerk vazen, Mobach Utrecht. Midden 20e eeuw.

Startbod: €

79. Spiegel

Facet geslepen spiegel in rijk geornamenteerde goudkleurige houten lijst, 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

80. Prent Amsterdam

Prent van Amsterdam, titel “ Novissima Amstelodami Tabula” , tweede helft 20e eeuw.

Startbod: €

81. Koekdoos en vaas, Floris Meydam en A.D. Copier

Grijs glazen koekdoos, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam, 1953. En een ambergele "Flora" vaas, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, 1938.

Startbod: €

82. Tegels

Twee Perzische tegels, een octogonaal en een hexagonaal. Beide met florale motieven, circa 1900.

Startbod: €

83. Lamp, Amsterdamse School

Amsterdamse school lamp, een bruinrode met goud gelamelleerde houten lamp met eikeltje bovenop, circa 1925.

Huidig bod: € 35

84. Object

Keramieken object, eind 20e eeuw.

Startbod: €

85. Schaal, Val Saint Lambert

Geelgroene glazen schaal/vaas Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, modelnummer R455, model Trident, circa 1965.

Startbod: €

86. Glazen

Kristallen wijnglazen waaronder vijf uraniumglazen. Alle glazen handgeslepen, 19 eeuw.

Startbod: €

87. Sluitgewicht

Bronzen sluitgewicht bestaande uit acht delen, eind 19e eeuw.

Startbod: €

88. Schildpad lepeldoosje

Schildpad lepeldoosje op ivoren bolpootjes, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 35

89. Peper-en zoutmolen

Houten pepermolen in de vorm van een ton en een zoutmolen van hout en glas, circa 1900.

Startbod: €

90. Barometer

Engelse Edwardiaanse tafelbarometer, circa 1910.

Startbod: €

91. Putto

Gestoken eikenhouten putto, 18e eeuw.

Startbod: €

92. Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars

Tweedelig lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.

Startbod: €

93. Schaal, Cees van Donselaar

Blauw gewolkte glazen schaal, gemerkt CvD (Cees van Donselaar) 1998.

Startbod: €

94. Kaststel, Regout Maastricht

Delfts blauw driedelig kaststel Regout Maastricht, circa 1900.

Startbod: €

95. Voorraadblik

Beschilderd voorraadblik, circa 1900.

Huidig bod: € 10

96. Karaf met glazen

Karaf met vijf glazen, beschilderd met emaille verf, circa 1950.

Startbod: €

97. Kaart Frisia Occidenta

Topografische kopergravure van de Noordelijke drie Provincies, omstreeks 1800.

Startbod: €

98. Gieters

Twee verschillende formaat messing Victoriaanse gieters, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 35

99. Gieters

Huidig bod: € 25

100. Staande lamp, Amsterdamse school

Amsterdamse school messing en bruin gepatineerde vloerlamp, met authentieke zijden lampenkap en ronde goud beschilderde houten bolletjes. Begin vorige eeuw.

Startbod: €

9725 CT Groningen