Kavels zoeken

1012 zoekresultaten gevonden

126. Voorraadkastje

Voorraadkastje met twaalf aardewerken laadjes en één kastje voor eieren, omstreeks 1930.

Huidig bod: € 35

127. Jacoba kruik

Bruine steengoed Jacoba kruik, circa 1700.

Startbod: €

128. Beeld, Art Deco

Gesatineerd glazen Art Deco beeld van een beer, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

129. Beeld, Emile Picault

Frans bronzen beeldje van een smid bij aambeeld, met opschrift "Opus Improbum Omnia Vincit", Emile Picault (1833-1915). Gesigneerd en met gieterszegel, eind 19e eeuw.

Startbod: €

130. Vazen, Mobach

Drie verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

Huidig bod: € 10

131. Glas, Franz Reuleaux

Kristallen glas met gegraveerd Jodhpur decor en beschilderd met polychroom transparante emaille verf, rand bovenkant en rand voet verguld. Josephinenhütte in Schreiberhau ontwerp Franz Reuleaux, circa 1910.

Huidig bod: € 40

132. Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars

Uitgave 1970 van de Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, Pieter A. Scheen.

Startbod: €

133. Kaart Groningen

Handgekleurde topografische gravure van de stad Groningen uit de Stedenatlas van Blaeu, Amsterdam 1650.

Huidig bod: € 40

134. Pijp

Beschilderde pijp van klei, Pijpen fabrikant Van Duijn en Van Duijn-van Velzen uit Gouda. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 45

135. Schaal, Val Saint Lambert

Kobaltblauwe kristallen schaal van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp Joseph Simon, model Aberdeen. Met geëtst jaren 30 logo van Val Saint Lambert.

Huidig bod: € 30

136. Wandborden, Rosenthal

Twee Rosenthal wandborden uit de serie Limitierte Kunstreihe Studio Line. Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Rosenthal, Duitsland, 1978

Startbod: €

137. Schaal WMF Myra

WMF Myra kristallen paars, blauw en okergoud, iriserend Art Deco schaal. Duitsland, Geislingen. Modelnummer J 291, 1936.

Huidig bod: € 45

138. Vaas, De Distel Amsterdam

Donkerrode Art Deco vaas met gestileerde motieven, ontwerp Bert Nienhuis en uitvoering Plateelbakkerij De Distel Amsterdam. Modelnummer van de vorm vaas 74, circa 1910.

Huidig bod: € 35

139. Bonbonnières

Twee identieke kristallen bonbonnières met deksel, circa 1900.

Huidig bod: € 20

140. Beeld, J.S. Vermeire

Gesatineerd persglazen beeld Madonna, ontwerp J.S. Vermeire (1888-1977), uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1932. Wordt vermeld in: Geperst glas uit Leerdam, Thimo te Duits, pagina 95, afbeelding 80.

Startbod: €

141. Schaal, Art Deco

Goudkleurige gehamerde metalen Art Deco schaal op houten voet, centrale cirkel voorzien van vier gestileerde paarden. Gemerkt Luxilm, Made in France, circa 1930.

Startbod: €

142. Schaal, Bernard Müller Glasfachschule Zwiesel

Art Deco iriserende oker met blauwe rand kristallen schaal, Glasfachschule Zwiesel. Ontwerp Dr. Bernhard Müller, literatuur Kunstglaser der Gegenwart, Pazaurek, G. E., Leipzig 1925, pagina 97, no. 65.

Huidig bod: € 30

143. Poëziealbums 1888/1937

Twee poëziealbums met sierlijke handgeschreven versjes, plaatjes en tekeningen, daterend van 1888 en 1937.

Huidig bod: € 30

144. Brandblusser, Flamor Feuerlöscher

Blikken poeder brandblusser, Flamor Feuerlöscher. Duitsland 1900-1920.

Startbod: €

145. Vaas WMF Ikora

WMF koperen Art Deco vaas uit de serie Ikora, in dinanderie techniek met bamboebladeren. Duitsland, circa 1935.

Huidig bod: € 20

146. Dienblad

Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand met handvaten, circa 1930.

Startbod: €

147. Beeld Horus

Egyptische stijl beeld van een Horus valk, polystone met een laagje brons op marmeren basis, 20e eeuw.

Startbod: €

148. Serveerschaal

Messing serveerschaal, Duitse Grunderzeit, circa 1900.

Startbod: €

149. Murano vaas

Meerkleurige gelaagde glazen Murano vaas met ingesloten metaaloxiden, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

150. Beeld, J. Broerze

Beeld van een dansend paar uitgevoerd in albast, gemaakt door beeldhouwer Jan Broerze (1913-1992).

Startbod: €

9725 CT Groningen